Ogłoszenia Parafialne: Niedziela 21.02.2021 r.

I Niedziela Wielkiego Postu

21-02-2021

1.

Rozpoczęliśmy Wielki Post, czyli okres przygotowania Paschalnego. Niech będzie to czas wzrostu i pogłębienia naszej osobistej relacji z Jezusem.

2.

W każdy piątek Wielkiego Postu zapraszamy na Drogę Krzyżową: rano o godz. 8.30 – dla dorosłych, oraz po południu o 17.15 dla dzieci z rodzicami, natomiast wieczorną  Drogę Krzyżową o 18.30 poprowadzi parafialna schola młodzieżowa.

3.

Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym będzie w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.

4.

Jednym z naszych postanowień na Wielki Post może być udział w nabożeństwach pasyjnych. Zachowajmy też trzeźwość i nie pijmy alkoholu oraz nie częstujmy nim innych osób.

5.

Dziś na Mszy o 13.00 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i przedstawienie Kandydatów do Bierzmowania, którzy przyjmą ten Sakrament 22 maja br.

6.

Od dziś rozpoczyna się też kurs przygotowania do Bierzmowania dla osób dorosłych pracujących, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu.

7.

Jutro – w poniedziałek 22 stycznia o godz. 18.00 – Mszę świętą w naszym kościele odprawi Ks. Biskup Michał Janocha, który odwiedza wszystkich księży dekanatu pruszkowskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z księdzem Biskupem.

8.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 25 marca – w czwartek przed Niedzielą Palmową i potrwają do soboty 27 marca.

9.

Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi zapraszają Rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do przedszkola sióstr, na zebranie informacyjne w poniedziałek, 1 marca o godzinie 18:00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła

10.

Zachęcamy do nabywania i lektury katolickiej prasy dostępnej w kiosku parafialnym.