Ogłoszenia parafialne: Niedziela, 17. września 2023 r.

  1. Niedziela Zwykła

17-09-2022 r.

1.     

Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na Warszawskie Seminarium Duchowne.

2.     

Jutro Kościół obchodzi święto św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży, w czwartek św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, a w sobotę, 23. września wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.

3.     

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci klas III, które rozpoczynają w tym roku przygotowanie do I Komunii świętej będzie dziś na Mszy o 11.30 oraz po niej.

4.     

Trwają zapisy Kandydatów do Bierzmowania – uczniów klas VIII i starszych jeszcze nie zapisanych na Bierzmowanie. Karty zgłoszeniowe są dostępne w Zakrystii. Spotkanie organizacyjne dla nowych Kandydatów do Bierzmowania i ich Rodziców będzie w Niedzielę, 1. października na Mszy o 18.00 oraz po niej.

5.     

Mobilne Centrum Diagnostyki organizuje badania pod kątem osteoporozy kości oraz wydolności płuc i oskrzeli. Badania odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym, przy Kościele we wtorek 19. września od godziny 10:00. Badania te są szczególnie zalecane po przejściu Covid 19. Są one bezpieczne, bezinwazyjne i bezbolesne.

6.     

Już w najbliższą sobotę pod opieką ks. Pawła Zaręby wyrusza parafialna Pielgrzymka do Ziemi Świętej. Spotkanie na lotnisku Okęcie w hali odlotów strefa C w sobotę o 19.30. Będziemy pamiętać w modlitwie o Was wszystkich i o całej naszej Parafii.

7.     

Zachęcamy do czytania katolickich pism, dostępnych w parafialnym kiosku.

 

W minionym tygodniu katolickim pogrzebem pożegnaliśmy:

1.  Śp. Władysławę PRZYBYLSKĄ

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

 

 

sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

1.      Adrian Kamil IGNACZAK, kawaler i Weronika KORCZAK, panna – oboje z naszej Parafii – zapowiedź 1.

 

Narzeczonych polecamy modlitwie Parafian, aby założyli szczęśliwą chrześcijańską Rodzinę. Jeśli ktoś zna przeszkody między nimi – powinien powiadomić Kancelarię Parafialną.