Ogłoszenia Duszpasterskie 23 NIEDZIELA ZWYKŁA 08-09-2019

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę które są przeznaczone na inwestycje w naszym kościele.
2. Dziś o godz. 16.00 Msza św. i spotkanie dla Rodziców i dzieci, które rozpoczynają przygotowanie do I Komunii Św.
3. W tym tygodniu w liturgii: w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego
4. Organizujemy wspólny wyjazd autokarem na ogólnopolskie wydarzenie ewangelizacyjne „Polska pod Krzyżem” w sobotę 14 września na terenie Aeroklubu Kruszyn koło Włocławka. Wyjazd o godzinie 8:00, powrót wieczorem, około godziny 20:00. Koszt 70 zł obejmuje także ubezpieczenie i napoje. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy rodziny młodzież i wszystkich chętnych. Opis i szczegółowy program wydarzenia na stronie: www.polskapodkrzyzem.pl
5. W niedzielę 15 września, serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na Apel Jasnogórski w naszym kościele o godz. 21.00. Pół godziny przed Apelem będzie odmawiany Różaniec.
6. Również tego dnia wspólnota Apostolstwa Dobrej Śmierci zaprasza wszystkich parafian na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00. Po adoracji Msza św. dziękczynno-błagalna w intencji członków Apostolstwa Dobrej Śmierci z racji wspomnienia NMP Bolesnej.
7. Rozpoczynamy zapisy kandydatów do bierzmowania urodzonych w latach 2005 i 2006 – uczniów klas VIII i starszych jeszcze nie bierzmowanych. Karty zgłoszeniowe są dostępne w zakrystii. Spotkanie organizacyjne będzie 22 września.
8.
9. Jak co tydzień zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, dostępnej w naszym parafialnym kiosku.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy chrześcijańskim pogrzebem:
1. śp. Janinę Zielak
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…