Ogłoszenia duszpasterskie 19 NIEDZIELA ZWYKŁA 11-08-2019

1 Bóg zapłać za ofiary złożone na tace które są przeznaczone na inwestycje w naszej parafii.
2 W czwartek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. według porządku niedzielnego: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 19:00. Na zakończenie każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów, które będzie można nabyć przy wejściu do kościoła od sióstr z Żywego Różańca.
3 Również w czwartek 15 sierpnia zapraszamy na Apel Jasnogórski w naszym kościele o godzinie 21:00. Półgodziny przed Apelem będzie odmawiany różaniec.
4 W tym tygodniu w liturgii wspominamy. W środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. W sobotę wspomnienie św. Jacka, kapłana.
5 Trwa okres wyjazdów wakacyjnych. Odpoczywając po wytężonej nauce bądź pracy pamiętajmy w czasie wakacji i urlopów o niedzielnej Mszy św., modlitwie, o swojej godności Dziecka Bożego. Przypominamy o godnym stroju obowiązującym wchodzących do świątyni. Godny strój to długie spodnie lub spódnica, zakryte ramiona i dekolt.
6 Przypominamy, iż do końca sierpnia nie ma Mszy św. w niedzielę o godzinie 13:00, a Msza św. wieczorna jest odprawiana o godzinie 19:00. W dni powszednie porządek Mszy św. bez zmian
7 Jak co tydzień zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, dostępnej w naszym parafialnym kiosku.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy chrześcijańskim pogrzebem:
1. śp. Czesława Gmaj
2. śp. Sabinę Miklaszewską
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…