Intencje Mszy świętych 3 – 9 października 2021 r.

XXVII Niedziela Zwykła – 3 października 2021 r.

7:00

Za + Kazimierza i Stefanię STANISZEWSKICH, ich Rodziców i Rodzeństwo;

+ Tadeusza MUCHĘ, jego Rodziców i Rodzeństwo

8:30

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 3)

10:00

Za + Zdzisława SERAFINA (10 r. śm.); + Helenę i Antoniego PADEWSKICH

10:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 8)

11:30

Dziękczynna z ok. 25. Urodzin Jana PIOTROWSKIEGO z prośbą o dalsze Boże dary, łaski i błogosławieństwo w życiu osobistym i rodzinnym

13:00

ZA PARAFIAN (+ chrzty)

18:00

Za + Grzegorza, Alicję i Kazimierza, Mariannę i Antoniego, Zbigniewa, Tomasza KSIĘŻYKÓW; +Kazimierza, Anielę i Antoniego RYDZ; +Helenę NAGŁOWSKĄ; +Zofię RYBAŁTOWSKĄ; +Ewę LANDECKĄ; +Eugenię ZAŁĘSKĄ

 

Poniedziałek, 4 października 2021 r. – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, diakona

7:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 9)

7:00

Za + Katarzynę i Jana LASKOWSKICH; + Marię i Piotra OKUNIEWSKICH

8:00

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 4)

18:00

Za + Wandę PRZYCHODZIEŃ (int. od Rodziny Cieślików)

 

Wtorek, 5 października 2021 r. – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy

7:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 10)

7:00

Dziękczynna w 2 r. ślubu Wojciecha i Beaty z prośbą o łaskę wytrwania w jedności, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa dla Małżonków

8:00

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 5)

18:00

Za + Sławomira (6 r. śm.), Zofię, Lucjana i Ewę RYTEL

 

Środa, 6 października 2021 r.

7:00

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 6)

7:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 11)

8:00

Dziękczynno-błagalna z ok. Urodzin Tomasza

17.00

Wypominki całoroczne, Różaniec oraz o 18.00 – Msza za Zmarłych

18:00

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY oraz Msza święta:

1.  o owoce Beatyfikacji ks. Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Matki Czackiej

2.  o odnowę Wiary w naszych Rodzinach i w naszej Ojczyźnie

3.  za + Grażynę KUBICKĄ w 30 dzień po śmierci

4.  __________________________________________________________

5.  __________________________________________________________

 

Czwartek, 7 października 2021 r. – wspomnienie Matki Bożej Różańcowej

7:00

Za + Aleksandra ROGALSKIEGO i + Aleksandra RUDZIŃSKIEGO

7:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 12)

8:00

O uświęcenie życia kapłanów oraz o nowe święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej Parafii i z naszych Rodzin

18:00

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 7)

 

Piątek, 8 października 2021 r.

7:00

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 8)

8:00

Za + Jana LIPKĘ i jego Rodziców

8:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 13)

18:00

Za + Zofię MARKOWSKĄ (6 r. śm.) i + Antoniego ŻUPIŃSKIEGO

 

Sobota, 9 października 2021 r. – wspomnienie NMP w sobotę

7:00

Za + Władysławę AŁDYCKĄ (greg. 9)

8:00

O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i świętego Józefa i szczęście rodzinne dla Eweliny i Marcina DAJER (int. od Uczestników ŚLUBU)

8:00

Za + Stefanię KUREK (greg. 14)

18:00

Za + Teresę i Jana GOLISZ; + Eugeniusza LESZCZYŃSKIEGO